Konu: İphone 4 Ekran Fiyatı - Kırık Ekran Yaptırma - (Orjinal) Ve Tamir Olma Süresi

Bu konu 6196 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Giriş

• REKLAM ALANI
    Bilgilendirme: Bu konuya son mesaj 861 gün önce yazıldı. Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

İphone 4 Ekran Fiyatı - Kırık Ekran Yaptırma - (Orjinal) Ve Tamir Olma Süresi Merhaba Arkadaşlar İnternette Bu Konuyla Alakalı Çok Araştırma Yaptım Geçengün Ama Düzgün Hiç Bir Bilgi Bulamadım Ve Bilgiyi Bulmanın En iyi yolu o bilgiye ihtiyacın olmasıdır diye düşünüp iphone 4'mü kırdım :) Desem İnanmayın. İphone Düştü Geçengün Ve Camı Kırıldı kara kara düşünürken bir arkadaşın tanıdıgı vasıtasıyla Çok Uyguna Ve Orjinal Olduguna Kanaat Getirdigim Bir Ekran Taktırdım. Ekran Fiyatı Ve Takılma

Bu konu 6196 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
    İphone 4 Ekran Fiyatı - Kırık Ekran Yaptırma - (Orjinal) Ve Tamir Olma Süresi 6196 Reviews

Konuyu değerlendir: İphone 4 Ekran Fiyatı - Kırık Ekran Yaptırma - (Orjinal) Ve Tamir Olma Süresi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6196 kez incelendi.

Nereden
      İstanbuL

2012 İphone 4 Ekran Fiyatı - Kırık Ekran Yaptırma - (Orjinal) Ve Tamir Olma Süresi

İphone 4 Ekran Fiyatı - Kırık Ekran Yaptırma - (Orjinal) Ve Tamir Olma Süresi

Merhaba Arkadaşlar
      İnternette Bu Konuyla Alakalı Çok Araştırma Yaptım Geçengün Ama Düzgün Hiç Bir Bilgi Bulamadım Ve Bilgiyi Bulmanın En iyi yolu o bilgiye ihtiyacın olmasıdır diye düşünüp iphone 4'mü kırdım :) Desem İnanmayın. İphone Düştü Geçengün Ve Camı Kırıldı kara kara düşünürken bir arkadaşın tanıdıgı vasıtasıyla Çok Uyguna Ve Orjinal Olduguna Kanaat Getirdigim Bir Ekran Taktırdım. Ekran Fiyatı Ve Takılma Süresi Aşağıdaki Gibidir.

Ekran Fiyatı: 200 TL

Takılma Süresi:
      1 Saat

Garantisi / Orjinalmi ?:
      Garantisi Var / %100 Orjinaldir.

Uzun Lafın Kısası Korkmayın Sıkıntı Etmeyin En Fazla 1 Saat:)

bilge98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nerden yaptırdınız istanbul'da mı bana detaylı bilgi verirseniz çok memnun olurum lütfen çok ihtiyacım var 900 tl dediler bana

Nereden
      İstanbul

flare uzun bir seyahttedr foruma dönme süresi tahminn 3 gündür, dönünce soruna cvp verilicektir umarım
      ---------------------------

bilge98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

peki teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler